Akadályugrás
ProLicht Hungary Kft. - szerelő
Budapest
Munkakör
szerelő
Város
Budapest
Munkavégzés helye
9. kerületben
Feladatok
reklámberendezések kézi összeszerelése; fém és műanyag elemek összeillesztése, ragasztása, hajlítása és csavarozása; kézi szerszámokkal történő szerelés
Elvárások, jelentkezés feltételei
8 általános iskolai végzettség; precíz és igényes munkavégzés; jó kézügyesség; szerelési tapasztalat
Munkarend
egy műszak
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A szerelő munkakörben előfordulhat, hogy emelni kell (30-50 kg) mert a fakalodába bele kell helyezni a terméket.

Amit kínálnak:

  • Teljesen bejelentett fix bér
  • Jó megközelíthetőség (metró és villamosmegálló a közelben) (elérhető a PROLicht cég telephelye, a 3-as villamossal az Epreserdő utcai megállótól 6 perc vagy a Csengettyű utcától 9 perc sétával)
  • Jó munkakörülmények: ingyenes vízautomata, fűtött, fedett csarnok, kulturált öltöző/zuhanyzó, étkező az épületen belül
  • Fizetett túlóra lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

A bér megegyezés szerinti (függ attól hogy tapasztalata van e a jelentkezőnek).

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004