Akadályugrás
ProLicht Hungary Kft. - csomagoló/kalodázó
Budapest
Munkakör
csomagoló/kalodázó
Város
Budapest
Munkavégzés helye
9. kerület
Feladatok
egyedi a késztermékekre méretezett ;fa szállítókeretek készítése; egyéb fa szerkezetek előállítása; késztermékek csomagolása
Elvárások, jelentkezés feltételei
8 általános iskolai végzettség; precíz és igényes munkavégzés; jó kézügyesség
Munkarend
egy műszak
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Esetenként emelni kell (30-50 kg) mert a fakalodába bele kell helyezni a terméket.

Előny: Faipari tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Teljesen bejelentett fix bér
  • Jó megközelíthetőség (metró és villamosmegálló a közelben) (elérhető a PROLicht cég telephelye, a 3-as villamossal az Epreserdő utcai megállótól 6 perc vagy a Csengettyű utcától 9 perc sétával)
  • Jó munkakörülmények: ingyenes vízautomata, fűtött, fedett csarnok, kulturált öltöző/zuhanyzó, étkező az épületen belül.
  • Fizetett túlóra lehetőség Jó munkahelyi légkör.

< A bér megegyezés szerinti (függ attól hogy tapasztalata van e a jelentkezőnek).

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004