Prime Rate Kft. – Termelési anyagmozgató

Gödöllő

A Prime Rate Kft. keresi munkatársát
termelési anyagmozgató munkakörbe.

MunkakörTermelési anyagmozgató
Munkavégzés helye2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16. (Ipari Park)
MunkáltatóPrime Rate Kft.
Feladataid lesznek– termelési gépek (nyomógépek, kötészeti gépek) kiszolgálása alapanyaggal;
– termelési anyagmozgatás biztosítása (félkész és készáru mozgatás);
– az üzemi készletnyilvántartás kezelése
Elvárások– középfokú (szakmunkásképző vagy szakközépiskolai) végzettség;
– a munkakör ellátásához szükséges fizikai terhelhetőség;
a két műszakos munkarend vállalása (6:00-14:30; 13:30-22:00)
Előnyt jelent– nyomdai termelésben szerzett tapasztalat;
– alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek;
Amit kínálunk– stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz + támogatás);
– betanulási lehetőséget és támogatást;
– kiváló munkakörülmények és környezet;
– két műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (8 óra)
MunkarendKét műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  Prime Rate Kft. – termelési anyagmozgató!