Prime Rate Kft. – Kötészeti munkatárs

2021.04.27.

Gödöllő

A Prime Rate Kft. keresi munkatársát
kötészeti munkatárs munkakörbe.

MunkakörKötészeti munkatárs
Munkavégzés helye2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16. (Ipari Park)
MunkáltatóPrime Rate Kft.
Feladataid lesznek– kötészeti csomagolás illetve leválogatás;
– a kötészeti gépek kiszolgálása (alapanyagok előkészítése, késztermékek leszedése)
Elvárások– középfokú (szakmunkásképző vagy szakközépiskolai) végzettség;
– alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek;
– a munkakör ellátásához szükséges fizikai terhelhetőség;
a két műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent– kötészeti gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk– stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz + támogatás);
– betanulási lehetőséget és támogatást;
– kiváló munkakörülmények és környezet;
két műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)
– Tanulási lehetőség (gépbeállító)
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (8 óra)
MunkarendKét műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  Prime Rate Kft. – kötészeti munkatárs!