Prime Rate Kft. – Kötészeti munkatárs

Budapest, Gödöllő

A Prime Rate Kft. keresi új kollégáit
kötészeti munkatárs munkakörbe
budapesti és gödöllői telephelyére.

MunkakörKötészeti munkatárs
Munkavégzés helye2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16. (Ipari Park) vagy 1044 Budapest, Megyeri út 53.
MunkáltatóPrime Rate Kft.
Feladataid lesznek– kötészeti csomagolás illetve leválogatás;
– a kötészeti gépek kiszolgálása (alapanyagok előkészítése, késztermékek leszedése)
Elvárások– középfokú (szakmunkásképző vagy szakközépiskolai) végzettség;
– alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek;
– a munkakör ellátásához szükséges fizikai terhelhetőség;
a két műszakos munkarend vállalása
– közeli lakóhely (15 km-es vonzáskörzet a telephelyektől számítva)
Előnyt jelent– kötészeti gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk– stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz + támogatás);
– betanulási lehetőséget és támogatást;
– kiváló munkakörülmények és környezet;
két műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)
– Tanulási lehetőség (gépbeállító)
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (8 óra)
MunkarendKét műszakos munkarend (6:00-14:30, 13:30-22:00)

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  Prime Rate Kft. – kötészeti munkatárs!