Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Praktiker – lapszabász

Praktiker keresi

siket vagy nagyothalló lapszabász kollégáját.

A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1800 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #praktikercsalád tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSElapszabász
VÁROS Budapest, 3. kerület
MUNKAVÉGZÉS HELYE Bécsi út
FELADATOK• Munkalapok, bútorlapok és faáru méretre vágása a vásárlói igények szerint
• Lapszabászati szolgáltatások biztosítása a vásárlók részére (élzárás, mosogatóhely-kivágás)
• Beérkező áru kihelyezése
• A termékek szakszerű elrendezése, a polcok rendben tartása
• Akcióváltások előkészítésében való aktív közreműködés
• Ártáblák, árcímkék aktualizálása
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI• Asztalos/Lapszabász végzettséggel rendelkezel
• Önálló munkavégzés és megbízhatóság jellemez
• Gyors gondolkodás, jó problémamegoldó képességed van
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA 8 óra
FOGLALKOZTATÁS JELLEGETeljes munkaidő
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA 1 fő
AMIT KÍNÁLUNK• Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
• Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
• Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + Cafeteria
• Szombati munkavégzés esetén 50% pótlékot biztosítunk
• Vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlékot biztosítunk
• Ajánlási bónuszban részesülhetsz, új dolgozó ajánlásáért
• Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokban részesülhetsz
• Szakmai képzéseken való részvétel lehetősége (targoncavezetői és számítógépes tanfolyam)
• Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk
• Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Praktiker
 lapszabász.