Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

MTN Audit Kft. – Adatrendszerező, adatelemző

Budapest

Az MTN Audit Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
adatrendszerező, adatelemző munkakörbe.

MunkakörAdatrendszerező, adatelemző
Munkavégzés helye1101 Budapest, Albertirsai út 10. I. épület és home office
MunkáltatóMTN Audit Kft.
Feladataid lesznek– az audit feladatok során változatos forrásból és felépítésben érkező
– adatok rendszerezése
– az adatok összehasonlítása, értékelése
– adatbázisok kezelése, naprakészen tartása
– döntés-előkészítés
Elvárások, szükséges kompetenciák– felsőfokú végzettség
– Excel, PowerPoint készségszintű ismerete
– érdeklődés a számok, adatok és összefüggések iránt
– rendszerben való gondolkodás
– proaktív munkavégzés
– problémamegoldó készség

Erre a hirdetésre akkor is jelentkezhetsz, ha nem vagy megváltozott munkaképességű személy.
Előnyt jelent– gazdasági, marketing végzettség
– statisztikai ismeretek
– angol nyelvtudás (írás, olvasás)
Munkaidő Teljes munkaidő (napi 8 óra)
Szerződés típusaHatározatlan idejű szerződés
Amit kínálunk– Magyarország egyik vezető média és kommunikációs auditori cége
– családias légkör
– változatos feladatok és kihívások
– kiszámítható, biztonságos környezet
– igény szerinti home office
– hosszútávú, stabil munkahely
– biztosított IT infrastruktúra
További információHa érdekel a reklám és marketing világa, és azt igazán mélységeiben meg szeretnéd ismerni, itt a helyed! Cégünk azzal foglalkozik, hogy hazánk nagy hirdetőinek szakmai munkáját segítse, hogy a kommunikációs
büdzsék a legnagyobb hatékonysággal, a legfelkészültebb szakemberek segítségével kerüljenek elköltésre. Aki velünk dolgozik, többek között olyan presztízs ügyfelek munkájába tekinthet bele, mint a Pöttyös, a MOL, az e-MAG, az EGIS, a Porsche Hungária. Ha érdekelnek a TV nézési szokások, az AI által irányított reklámok világa, vagy mindig tudni akartad mitől jó egy óriásplakát kampány, csatlatkozz hozzánk, mert nálunk mindezt a piac
vezető szakembereitől tanulhatod meg. Nyitottan várunk 3 fős csapatunkba!

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  MTN – adatelemző!