MEOSZ – takarító

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége

állást hirdet

takarító

munkakör betöltésére.

MUNKAKÖRtakarító
A FOGLALKOZTATÁS IDŐTARTAMAhatározatlan idejű munkaviszony
FOGLALKOZTATÁS JELLEGEteljes vagy részmunkaidőben
VÁROSBudapest
MUNKAVÉGZÉS HELYEMEOSZ, Budapest 3. kerület, San Marco utca 76.
FELADATOK·       Az iroda területén (irodahelyiség, tárgyaló, folyosó, konyha, mellékhelyiség) takarítási feladatok ellátása
·       Felületek portalanítása
·       Szemetesek kiürítése
·       Porszívózás
·       Felmosás
·       Kéztörlők, szappantartók feltöltése
·       Mosogatás
·       Egyéb takarítási feladatok ellátása
ELVÁRÁSOK·       Legalább alapfokú iskolai végzettség
·       Takarításban szerzett tapasztalat
·       Könnyű fizikai munkára való képesség
·       Önálló munkavégzés
·       Precíz, felelősségteljes munkavégzés
·       Büntetlen előélet
A JELENTKEZÉSNEK A BENYÚJTÁSI HATÁRIDEJEFolyamatos, legkésőbb 2020. október  03.
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA2 fő

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését várják.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: MEOSZ– takarító!