MOL Nyrt. – szakmai gyakorlat / diákmunka

MUNKAKÖRszakmai gyakorlat / diákmunka
VÁROSBudapest
MUNKAVÉGZÉS HELYE11. kerület, Október huszonharmadika u. 18.
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEImegváltozott munkaképességű / fogyatékossággal élő felsőfokú tanulmányokat folytató hallgató
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

„Első munkahelynek nem is kell jobb!”

Csatlakozz hozzánk a MOL eQUALITY program keretében – Dolgozzunk együtt!

Várjuk kötelező szakmai gyakorlat, vagy diákmunka céljából munkahelyet kereső, megváltozott munkaképességű / fogyatékossággal élő felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését.

– közgazdász, mérnök vagy informatikus szak,

– kötelező gyakorlatot tanrendben előíró alapképzés (BSc),

– angol nyelvtudás előny,

– jó együttműködési képesség,

– sikerorientált szemlélet,

– budapesti vagy százhalombattai munkavégzés vállalása,

– heti 20-30 óra, időtartam és kezdés megegyezés szerint,

– a kiválasztási folyamatban való részvétel.

Jelentkezésed szakmai önéletrajzod megküldésével 2020. 04. 30-ig jelezd.  Kérdéseidre is szívesen válaszolunk a következő emailcímen: akadalyugras@sinosz.hu

“A megkülönböztetést legfeljebb pozitív irányban tapasztalom. Mindenkit ugyanilyen pozitívan fogadnának a kollégák.” – Szegedi Ádám, Speciális projektek szakértő, korábbi eQuality gyakornokunk.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: MOL Nyrt. – szakmai gyakorlat / diákmunka!