Misi Fakanala Kifőzde – takarító/fehérmosogató

A Misi Fakanala Kifőzde
keres 1 fő megváltozott munkaképességű munkatársat
takarító/fehérmosogató munkakörbe.

MUNKAKÖRTakarító/fehérmosogató
VÁROSSzigetszentmiklós
MUNKÁLTATÓMisi Fakanala Kifőzde
FELADATOK– Az étteremben a helyben fogyasztás alkalmával keletkezett poharak, tányérok és evőeszközök géppel történő mosogatása
– A tiszta edényzet bekészítése, a fehér mosogató területének takarítása
– Egyéb takarítási feladatok az épületben
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEKI– az egészségi állapota a rehabilitációs hatóság komplex minősítése alapján 60%-os vagy kisebb mértékű (B1, B2 minősítési csoport)
– vagy aki legalább 40% egészségkárosodással rendelkezik
– vagy akinek a munkaképesség csökkenése 50-100%
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMATeljes munkaidő (8 óra)
MUNKARENDHétfőtől péntekig 8:00-16:30
AMIT KÍNÁLNAK– Hosszútávú munkalehetőség
– Teljes munkaidő, bejelentett alkalmazotti jogviszony
– Napi egyszeri étkezés
– Várható bruttó kereset: 350.000
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMAHatározatlan munkaszerződés
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Misi Fakanala Kifőzde – takarító/fehérmosogató!