Misi Fakanala Kifőzde – Pizzafutár

A Misi Fakanala Kifőzde
1 fő megváltozott munkaképességű munkatársat keres
pizzafutár
munkakörbe Szigetszentmiklósra.

MUNKAKÖRPizzafutár
VÁROSSzigetszentmiklós
MUNKÁLTATÓMisi Fakanala Kifőzde
FELADATOK– A Pizzéria ételeinek házhoz szállítása Szigetszentmiklósra, Halásztelekre és Szigethalomra.
– A munkavégzéshez futárautót (dobozos kis furgon Citroen Nemo) és üzemanyagot biztosítunk.
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEKI– az egészségi állapota a rehabilitációs hatóság komplex minősítése alapján 60%-os vagy kisebb mértékű (B1, B2 minősítési csoport),
– vagy aki legalább 40%-os egészségkárosodással rendelkezik,
– vagy akinek a munkaképesség csökkenése 50-100%,
– B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
– illemtudó, kedves megjelenés és kommunikáció a vendégekkel,
– helyismeret előny
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMANapi 10 óra
MUNKARENDHavi 15 munkanap, karácsony kivételével mindennap nyitva vagyunk
AMIT KÍNÁLNAK– Hosszútávú munkalehetőség
– Teljes munkaidő, bejelentett alkalmazotti jogviszony
– Napi egyszeri étkezés
– Várható bruttó kereset: 350.000 Ft
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMAHatározatlan munkaszerződés
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Misi Fakanala Kifőzde – pizzafutár!