Magyar Posta Zrt. – senior termékmenedzser – vámszakértő

Magyar Posta Zrt. keresi

senior termékmenedzser – vámszakértő pozícióba

siket vagy nagyothalló munkatársát

A Magyar Posta Logisztika (MPL) célja, hogy a csomagfeladók számára gyors, kényelmes és innovatív megoldásokat dolgozzon ki. Munkatársaink nap, mint nap azon munkálkodnak, hogy a csomagszállítás ne csak egy híd legyen, amely összeköti a webáruházakat és a vásárlókat, hanem az ügyfelek igényeinek megfelelő szolgáltatásélményt is nyújtson.
Vállalatunk lendületes, komplex gondolkodású, megoldásorientált senior termékmenedzser – vámszakértő jelöltet keres a vámfolyamatainak megújítására, azoknak optimalizálására és gördülékeny működtetésére a jogszabályi változások és a nemzetközi ügyfél elvárások figyelembevételével.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSE senior termékmenedzser – vámszakértő
VÁROS Budapest
FELADATOK• Vámfolyamatok megújítására létrehozott fejlesztés szakmai támogatása
• Európai Unió és nemzetközi szervezetek által támasztott elvárásrendszer ismerete, adaptálása, alkalmazása a fejlesztési fázisok megfogalmazásakor
• Magyar Posta és a Vámigazgatás között a vámügyekkel kapcsolatos stratégiai és operációs koordináció és szakmai felügyelet ellátása
• AEO kapcsolattartó szerep betöltése
• Szakmai érdekképviselet
• Nemzetközi Európai Uniós és postai szervezetek munkacsoportjaiban a Magyar Posta szakmai képviselete
• Üzleti tervezés, adatelemzések, kimutatások elkészítése
• Technológiai folyamatok kialakítása, szabályozása és felügyelete
• Kapcsolattartás a stratégiai, értékesítési-, logisztikai-, hálózati- és IT területekkel, egyéb társosztályokkal
• Piaci- és versenytárs információk elemzése
• Internetes kereskedelemhez kapcsolódó fejlesztések kezdeményezése
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI• rendelkezel a vám- és adójogszabályok magas szintű ismereteivel (közösségi és nemzeti szinten),
• min. 5 év vámszakmai tapasztalattal,
• főiskolai vagy egyetemi végzettséggel, gazdasági és/vagy műszaki irányultsággal,
• minimum középfokú angol nyelvtudással (írásban és szóban),
• Üzleti szemlélet, kezdeményezőkészség jellemző rád,
• fontos neked a kreativitás, és az innovatív gondolkodás.
ELŐNYT JELENT • nemzetközi csomaglogisztikában szerzett tapasztalat,
• vámtanácsadói képesítés,
• Kompakt Zoll vámszoftver ismerete,
• magas szintű Excel és PowerPoint ismeret,
• termékmenedzseri munkatapasztalat.
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA 8 óra
FOGLALKOZTATÁS JELLEGE teljes munkaidő
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA 1 fő
AMIT KÍNÁLUNK• versenyképes jövedelem és juttatási rendszer,
• komplex feladatok, önálló munkavégzés,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• lendületes csapat, kellemes légkör és közösség.
BÉREZÉSmegegyezés szerint
TOVÁBBI FONTOS INFORMÁCIÓA jelentkezés tartalmazza
• A jelentkező hozzájárulását személyi információk, referenciák beszerzéséhez.

A munkakör betölthető: azonnal

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött e-mail címre küldött részletes magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzzal lehet.