Magyar Posta Zrt. – Raktáros

Budapest, Székesfehérvár

Magyar Posta Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
raktáros munkakörbe.

MunkakörRaktáros
Munkavégzés helyeTöbb helyszínen (az aktuális lehetőségek a hirdetés alján találhatók).
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
A leendő munkatárs feladatai– Ellátja a szállítmányok fogadásával, visszáruzásával, rakodásával, átadás/átvételével járó feladatokat a szállítólevél, számla, bizonylat alapján a vonatkozó szerződések szerint.
– Gondoskodik a raktári készletek állagmegóvó, biztonságos elhelyezéséről.
– Ellátja az áruk kézi anyagmozgatási feladatait.
– A bizonylatok alapján komissiózza/kigyűjti az igényelt értékcikkeket, termékeket.
– A komissiózott termékekből bizonylat alapján csomagolási feladatokat lát el.
– Közreműködik a leltározási, selejtezési folyamatok előkészítésében.
– Csoportos leltárfelelősséggel tartozik a raktári készletek egyezőségéért.
Elvárások, szükséges kompetenciák– iskolai végzettség: középiskola/gimnázium
– pontos munkavégzés
– együttműködési készség
– erkölcsi bizonyítvány
Előnyt jelent– raktározási folyamatok ismerete, raktározási tapasztalat,
– SAP MM ismerete, gyakorlati alkalmazása,
– postai folyamatok ismerete
További információk– raktári könnyű fizikai munka
– bérezés megegyezés szerint
– a jelentkezés tartalmazza:
• részletes szakmai önéletrajzot
• iskolai, tanfolyami végzettséget igazoló okiratok másolati példányait
SorszámMunkavégzés helyeNapi munkaidő
1.1087 Budapest, Baross tér 11/cTeljes munkaidő (8 óra)
2.1149 Budapest, Egressy út 35-51.Teljes munkaidő (8 óra)
3.8000 Székesfehérvár, Kaszap István utca 4.Teljes munkaidő (8 óra)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és a választott munkavégzési hely megjelölésével. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – raktáros!