Magyar Posta Zrt. – pénzügyi munkatárs

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?
A Magyar Posta Zrt. Pénzügyi és Számviteli Igazgatóságának Számviteli Osztálya
siket vagy nagyothalló
pénzügyi munkatársat
keresi

Munkakörpénzügyi munkatárs
VárosMiskolc
Az új kollégaként feladataid
lesznek:
– A Banki átutalások előkészítése
– A kimenő számlák kiállítása
– A számlák kezelése és ellenőrzése
– A kapcsolódó szerződések és számlák nyilvántartása
– A számlaeltérések kezelése
– Az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
Elvárások:– Középfokú gazdasági végzettség (vagy pénzügyi- számviteli ügyintéző)
– Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
– Minőség- orientáció
– Elkötelezettség
– Csapatmunka és együttműködés
-Problémamegoldás
Előnyt jelent:SAP ismeret
További információPályakezdők jelentkezését is várják!
Napi munkaidő: napi 8 óra, teljes munkaidő
A munkakör 2021.05.15.-től tölthető be.

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzalés fizetési igény megadásával lehet. A tárgyba írd be:  Magyar Posta – pénzügyi munkatárs