Magyar Posta Zrt. – Logisztikai küldeményfeldolgozó

Budaörs

A Magyar Posta Zrt. keresi új munkatársát
logisztikai küldeményfeldolgozó
munkakörbe Budaörsre.

MunkakörLogisztikai küldeményfeldolgozó
Munkavégzés helyeBudaörs, Országos Logisztikai Központ – 2040 Budaörs, Gervay Mihály u. 9-11.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
FeladatokPostai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, szállítmánykezelés.
Elvárások– 8 általános iskolai végzettség
– Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Viselkedésbeli tulajdonságok és képességek– precizitás
– monotóniatűrés
– zaj tolerálása (az üzem egyes részein)
– számfelismerés (arab és római szám), betűfelismerés!
– írás és olvasás
Előnyt jelentTargoncavezetői engedély
Munkaidő, munkarendÁtlagosan napi 8 óra (3 havi munkaidőkeret; éjszakás vagy nappalos többműszakos munkarend megegyezés szerint)
Jelentkezési határidő2021.07.31.
További információCéges autóbuszjárat biztosítása Budaörsre térítésmentesen a munkarendhez igazodóan az alábbi településeket érintve:
Adony, Albertirsa, Alcsútdoboz, Alsónyáregyháza, Aszód, Bag, Besnyő, Biatorbágy, Bicske, Budapest, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dánszentmiklós, Dány, Daruszentmiklós, Dunaföldvár, Dunaújváros, Ecser, Előszállás, Ercsi, Érd, Farmos, Felcsút, Felsőnyáregyháza, Galgahévíz, Gomba, Gyál, Gyömrő, Herceghalom, Hévízgyörk, Isaszeg, Iváncsa, Kajászó, Kartal, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Monorierdő, Nagykáta, Pánd, Pécel, Péteri, Pilis, Pusztavacs, Sóskút, Sülysáp, Százhalombatta, Szentmártonkáta, Tabajd, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tárnok, Tóalmás, Törökbálint, Tura, Újlengyel, Újszilvás, Úri, Üllő, Vál, Vecsés, Zsámbok

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta – küldeményfeldolgozó!