Magyar Posta Zrt. – Küldeményfeldolgozó

Magyar Posta Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
küldeményfeldolgozó munkakörbe
Székesfehérvárra.

MunkakörKüldeményfeldolgozó
Munkavégzés helyeSzékesfehérvár 1 posta, 8000 Székesfehérvár, Kossuth u 16.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– küldemények átvétele a felvételt végző dolgozóktól a vonatkozó előírásoknak megfelelően
– az átvett küldemények kezelése, feldolgozása
– az átvett küldemények sértetlenségének és díjazásának ellenőrzése
– az átvett küldemények továbbításra történő előkészítése, a továbbításra előkészített küldeményekből zárlat képzése és kísérő okiratok kiállítása
– zárlatok átadása a továbbításban közreműködő dolgozó részére
Elvárások, szükséges kompetenciák– középfokú végzettség (érettségi)
– Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Munkaidő, munkarendRészmunkaidő (napi 6 óra) – 12:30-18:30
JelentkezésAz akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – Székesfehérvár, küldeményfeldolgozó!