Magyar Posta Zrt. – Küldeményfeldolgozó-kiosztó

Győr

A Magyar Posta Zrt. keresi új
siket vagy nagyothalló munkatársát
küldeményfeldolgozó-kiosztó munkakörbe.

MunkakörKüldeményfeldolgozó-kiosztó
Munkavégzés helye9018 Győr, Révai Miklós u. 1.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Győr Kézbesítő Posta területére beérkező küldemények feldolgozása
– Küldemények kiosztása
– Kézbesítők leszámolása
Elvárások, szükséges kompetenciák– 8 általános iskolai végzettség
– bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– számok ismerete
– számtani ismeretek
– monotóniatűrés
– jó íráskészség, értő olvasás
– stressztűrő képesesség
– önállóság
– koncentráció
– tanulékonyság
– differenciálás (hasonlóság és különbség felismerése)
Amit kínálnak – hosszútávú, biztos munkalehetőség
– határozatlan idejű munkaszerződés
– igényes munkakörnyezet
– megbízható, stabil vállalati környezet
– jó csapat
– bérezés: alap+cafetéria+ösztönző
MunkaidőRészmunkaidő (napi 4 óra) – heti váltásban (délelőtt: 5:00-9:00; délután: 15:00-19:00)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – küldeményfeldolgozó!