Magyar Posta Zrt. – Küldeményfeldolgozó-kiosztó

Keszthely

Magyar Posta Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
küldeményfeldolgozó-kiosztó munkakörbe
Keszthelyre.

MunkakörKüldeményfeldolgozó-kiosztó
Munkavégzés helye8361 Keszthely, Kossuth Lajos u. 48.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Küldemények levélszekrényből történő ürítésének elvégzése.
– Küldemények átvétele, kezelése és feldolgozása.
– Az átvett küldemények sértetlenségének és díjazásának ellenőrzése.
– Közreműködés a hiányzó díjak beszedésében.
– Az átvett és levélszekrényből gyűjtött küldemények továbbításra történő előkészítése.
– Továbbításra előkészített küldeményekből zárlatok képzése és kísérő okiratok kiállítása.
– Zárlatok átadása a továbbításba közreműködő dolgozó részére.
– Közreműködés járatok fogadásában, zárlatok átvételében.
– Kézbesítésre érkezett küldemények szétosztása kézbesítőjárások és postafiókok szerint, továbbítása a kézbesítést végzők részére, illetve postafiókba helyezése.
Elvárások, szükséges kompetenciák– középfokú végzettség (érettségi)
– Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Munkaidő, munkarendRészmunkaidő (napi 4 óra)
Munkakezdés: 06:00-tól

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – Keszthely küldeményfeldolgozó!