Magyar Posta Zrt. – Kiosztó-leszámoló-rovatoló

Szigetvár, Sárvár, Celldömölk, Jászberény, Debrecen, Nagyatád, Dunaújváros

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
kiosztó-leszámoló-rovatoló
munkakörbe.

MunkakörKiosztó-leszámoló-rovatoló
Munkavégzés helye Az ország több pontján (az aktuális lehetőségek a hirdetés alján találhatók).
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Küldemények átvétele, az átvett küldemények kezelése és feldolgozása
– Az átvett küldemények sértetlenségének és díjazásának ellenőrzése
– Az átvett küldemények továbbításra történő előkészítése, átadása a továbbításban közreműködő dolgozó részére
– A küldeményeket szállító jármű fogadása és a kézbesítésre érkezett küldemények átvétele a vonatkozó előírásoknak megfelelően
– Az átvett és átadott küldemények nyilvántartása
– Kézbesítésre érkezett küldemények szétosztása, továbbítása a kézbesítést végzők részére
– Kézbesítést végzők leszámoltatása a kiosztott küldeményekről, kézbesíthetetlen, értesített küldemények kezelése a vonatkozó előírások alapján.
Elvárások, szükséges kompetenciák– középfokú végzettség (érettségi)
– bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek
SorszámMunkavégzés helyeNapi munkaidő / munkaidő kezdete
1.7901 Szigetvár, József Attila utca 27-31. Részmunkaidő (4 óra) – 06:30-tól
2.9600 Sárvár, Várkerület utca 32.Részmunkaidő (6 óra) – 07:00-tól
3.9500 Celldömölk, Dr. Gréfin Lajos tér 14.Részmunkaidő (6 óra) – 06:00-tól
4.5100 Jászberény, Lehel vezér tér 7.Részmunkaidő (4 óra) – 14:00-tól
5.4025 Debrecen, Petőfi tér 1/cRészmunkaidő (4 óra) – 06:30-tól vagy 14:30-tól
6. 7500 Nagyatád, Baross Gábor utca 3.Teljes munkaidő (8 óra) – 07:50-től
7. 2400 Dunaújváros, Dózsa György út 3.Részmunkaidő (6 óra) – 08:00-tól vagy 12:00-tól

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és a választott település megjelölésével. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – kiosztó-leszámoló-rovatoló!