Magyar Posta Zrt. – IT szoftver gazdálkodó

Budapest

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
IT szoftver gazdálkodó pozícióba.

A Magyar Posta Zrt. szervezetében működő Informatikai Irányítási Igazgatóság, azon belül az IT Működésintegrációs Központ felel Informatikai igazgatóság szinten az IT stratégia kialakítása és működtetése, kapacitástervezés és gazdálkodás, valamint pénzügyi és beruházás menedzsment feladatok ellátásáért. Sikeres tevékenységében kiemelt szerepe van a felkészült és elkötelezett munkatársak, szakértők teljesítményének.

MunkakörIT szoftver gazdálkodó
Munkavégzés helyeBudapest, XIII. kerület, Dunavirág u. 2-6.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– A vásárolt vagy fejlesztett alkalmazások és hozzájuk tartozó műszaki és gazdasági dokumentációknak formai és tartalmi ellenőrzése
– Az informatikai igények rendszerben történő adminisztrálása, szükség esetén az igények szakmai vizsgálatának, teljesíthetőségének elvégeztetése, és megvalósulásuk nyomon követése
– Szoftvernyilvántartás vezetése, naprakészen tartása
– A szoftver telepítési igények fogadása, azok jogosságának vizsgálata
– A szoftverváltozás folyamat során kötelezően benyújtandó dokumentumok meglétének ellenőrzése. (Hiányos dokumentáció esetén a hiánypótlás kezdeményezése)
– Havi/féléves/éves beszámoló készítése a rendelkezésre álló szoftverek felhasználásáról
– Aktív részvétel a szoftver leltározási- és selejtezési folyamataiban
– Javaslat adása az éves szoftver selejtezésére és fejlesztésére
– Rendszeres egyeztetés az érintett szakterületekkel
– A szoftver és licence gazdálkodás folyamatainak folyamatos javítása és optimalizálása
– A vállalat eszköznyilvántartásának, valamint a szoftverek, licencek nyilvántartásának konzisztens működésének folyamatos javítása, optimalizálása,
– Aktív részvétel a szoftvergazdálkodáshoz kötődő auditok elvégzésében, az ott feltárt hiányosságok megszüntetésében
Elvárások, szükséges kompetenciák– Min. középfokú informatikai vagy műszaki szakirányú végzettség
– Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
– Jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
– Jó problémamegoldási- és együttműködési készség
– Önállóság, terhelhetőség és rugalmasság
– Pontos, precíz, proaktív munkavégzés
Előnyt jelent– Nagyvállalati gyakorlat ezen a területen
– Stratégiai, rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
– Középfokú angol nyelvtudás
Amit kínálnak– napi 8 órás munkaidő
– Megbízható, stabil vállalati környezet
– Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
– Hosszú távú, biztos munkahely
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Igényes munkakörnyezet, összetartó, professzionális csapat
További információk– A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.
– A munkakör betölthető: azonnal
– Jelentkezésnél fizetési igény megjelölése szükséges
Jelentkezési határidő: 2021.10.28.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – IT szoftver gazdálkodó!