Magyar Posta Zrt. – IT alkalmazás üzemeltető szakértő (ORACLE alapú)

Budapest

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
IT alkalmazás üzemeltető szakértő pozícióba.

A Magyar Posta Zrt. szervezetében működő Informatikai Üzemeltetési Igazgatóság felel az üzleti folyamatokat támogató informatikai rendszerek stabil működéséért. A magas szintű szolgáltatás érdekében az üzleti folyamatok informatikai támogatását folyamatosan növeli, korszerű technológiák alkalmazásával biztosítja a minőségi, stabil informatikai szolgáltatásainak fenntartását. Sikeres tevékenységében kiemelt szerepe van a felkészült és elkötelezett munkatársak, szakértők teljesítményének.

MunkakörIT alkalmazás üzemeltető szakértő (ORACLE alapú)
Munkavégzés helyeBudapest, XIII. kerület, Dunavirág u. 2-6.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Oracle adatbázis szerever alapú, integrált, szerver-alkalmazás komponensek működtetése és a működés felügyelete
– Az alkalmazás üzemeltzetéshez kötődő nagyvállalati szolgálttások biztosítása
– L2 szintű IT szakértői tevékenységek az incidens-, változás- és problémakezelési folyamatokban
– Informatikai vészhelyzetek esetén, az üzletmenet folytonosság biztosítása
– Üzemviteli és változáskezelési feladatok végrehajtása az alkalmazásokat érintő projektekben
– Újonnan bevezetésre kerülő informatikai megoldások üzemeltetési folyamatainak, valamint a már elavult informatikai rendszerek/folyamatok szakszerű kivezetése
– Szoftverüzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása
– Együttműködés az IT infrastruktúra, fejlesztés és ügyfélszolgálat területekkel, továbbá az informatikai szolgáltatásokban közreműködő külső és belső résztvevőkkel
Elvárások, szükséges kompetenciák– Legalább 3 év releváns tapasztalat szerver alapú, nagyvállalati szoftverrendszer üzemeltetésében
– Erős SQL ismeret és üzemeltetési tapasztalat
– Linux, vagy Unix felhasználói gyakorlat
– Jó problémamegoldási- és együttműködési készség
– Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
– Terhelhetőség és rugalmasság
– Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent– Oracle PL/SQL gyakorlat
– Scriptelési ismeretek
– ITIL módszertan és ticketing rendszer ismerete
– Logelemzés, logelemző rendszer/ek ismerete
– Nagyvállalati technológiai ismeretek
– Adattárház, adatarchiválás ismeretek
– Középfokú angol nyelvtudás
Amit kínálnak– napi 8 órás munkaidő
– Megbízható, stabil nagyválllati környezet
– Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
– Hosszú távú, biztos munkahely
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Igényes munkakörnyezet, összetartó, professzionális csapat
További információk– A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.
– A munkakör betölthető: azonnal
– Jelentkezésnél fizetési igény megjelölése szükséges

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – IT alkalmazás üzemeltető szakértő (ORACLE alapú)!