Magyar Posta Zrt. – IT alkalmazás üzemeltető szakértő (MSSQL alapú)

Budapest

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
IT alkalmazás üzemeltető szakértő pozícióba.

A Magyar Posta Zrt. szervezetében működő Informatikai Üzemeltetési Igazgatóság felel az üzleti folyamatokat támogató informatikai rendszerek stabil működéséért. A magas szintű szolgáltatás érdekében az üzleti folyamatok informatikai támogatását folyamatosan növeli, korszerű technológiák alkalmazásával biztosítja a minőségi, stabil informatikai szolgáltatásainak fenntartását. Sikeres tevékenységében kiemelt szerepe van a felkészült és elkötelezett munkatársak, szakértők teljesítményének.

MunkakörIT alkalmazás üzemeltető szakértő (MSSQL alapú)
Munkavégzés helyeBudapest, XIII. kerület, Dunavirág u. 2-6.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Microsoft IIS és SQL szerever alapú, integrált alkalmazások működtetése és a működés felügyelete
– L2 szintű IT szakértői tevékenységek az incidens-, változás- és problémakezelési folyamatokban
– Informatikai vészhelyzetek esetén, az üzletmenet folytonosság biztosítása a kezelt szoftverek tekintetében
– Üzemviteli és változáskezelési feladatok végrehajtása az alkalmazásokat érintő projektekben
– Újonnan bevezetésre kerülő informatikai megoldások üzemeltetési folyamatainak, valamint a már elavult informatikai rendszerek/folyamatok szakszerű kivezetésének végrehajtása
– Szoftverüzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása
– Együttműködés az IT infrastruktúra, fejlesztés és ügyfélszolgálat területekkel, továbbá az informatikai szolgáltatásokban közreműködő külső és belső résztvevőkkel
Elvárások, szükséges kompetenciák– Legalább 3 év elosztott szoftverrendszerek üzemeltetésében szerzett informatikai tapasztalat
– SQL ismeret és lekérdezési gyakorlat
– Alkalmazás és Webszerver üzemeltetési tapasztalat
– Jó problémamegoldási- és együttműködési készség
– Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
– Terhelhetőség és rugalmasság
– Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent– Script nyelvek ismerete
– ITIL módszertan és ticketing rendszer ismerete
– Nagyvállalati technológiák ismerete (pld. MS SQL, MS IIS )
– Integrációs platform ismeret (pld. MS MQ)
– Adattárházak ismerete
– Angol nyelvtudás
Amit kínálnak– napi 8 órás munkaidő
– Megbízható, stabil nagyvállalati környezet
– Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
– Hosszú távú, biztos munkahely
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Igényes munkakörnyezet, összetartó, professzionális csapat
További információk– A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.
– A munkakör betölthető: azonnal
– Jelentkezésnél fizetési igény megjelölése szükséges

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. -IT alkalmazás üzemeltető szakértő (MSSQL alapú) !