Magyar Posta Zrt. – Csomagautomata-feltöltő

Budapest

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársait
csomagautomata-feltöltő munkakörbe.

MunkakörCsomagautomata-feltöltő
Munkavégzés helyeBudapest több pontján, megegyezés szerint
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Postai csomagküldemények betárolása a csomagautomatákba, kitárolása a csomagautomatákból.
– A kitárolt csomagok leadása a kijelölt átvételi ponton vagy visszaszállítása a kiosztópontra.
– Kézbesítést támogató informatikai eszközök rendeltetésszerű használata.
– Leszámolás a kézbesített, illetve értesített küldeményekről, okiratokról.
Elvárások, szükséges kompetenciák– 8 általános iskolai végzettség
– bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– B kategóriás jogosítvány
Munkaidő, munkarend– hétfőtől péntekig – nappali munkarend (06.00-tól)
– napi 4 vagy 6 vagy 8 óra (megegyezés szerint)
Szerződés típusahatározatlan idejű munkaszerződés (3 hónap próbaidővel)
Alkalmazni kívánt személyek száma 2 fő
Amit kínálnak– Elérhető havi jövedelem: bruttó 344 000 Ft/hó
– Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
– Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
– Munkába járási támogatás
– Lakás célú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
– Határozatlan munkaviszony
– Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
– Csoportos élet- és balesetbiztosítás
– Bérezés: bruttó alapbér + pótlékok + ösztönző

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – Csomagautomata-feltöltő!