Magyar Posta Zrt. – BI tervező

Budapest

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
BI tervező pozícióba.

Megismerheted, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhatsz Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereted a változatos és aktív munkát, precíz vagy, és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk!

MunkakörBI tervező
Munkavégzés helyeBudapest, XIII. kerület, Dunavirág u. 2-6.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Üzleti problémák és igények feltérképezése, elemzése, rendszerezése
– Üzleti és IT területekkel szorosan együttműködve a feladatok pontos specifikálása, dashboardok tervezése
– Csapat összefogása, külső partnerekkel való kapcsolattartás
Elvárások, szükséges kompetenciák– Felsőfokú informatikai, mérnöki, matematikai vagy üzleti végzettség
– Magabiztos SQL tudás
– Fejlődni vágyás, kreativitás, önállóság
– Jó kommunikációs készség, prezentáló képesség
– Középfokú szintnek megfelelő angol nyelvtudás
Előnyt jelent– Minimum 2-3 év üzleti elemzői téren szerzett tapasztalat
– Adatelemzés
– Adattárház fejlesztés
– Microsoft Power BI fejlesztés
– DevOps és/vagy agilis fejlesztés
– IT üzemeltetés
– Python
– Verziókövető rendszer használat
– MS SQL és Oracle
Amit kínálnak– napi 8 órás munkaidő
– Adatelemzési szempontból érdekes projektek, változatos feladatok
– Kulcsfontosságú szerep az IT és üzleti területek összekötésében
– Innovatív megoldások
– Segítőkész, támogató csapat, on-the-job tréningek
– Szakmai fejlődési lehetőségek, képzéseken, konferenciákon való részvétel
További információk– A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.
– A munkakör betölthető: azonnal
– Jelentkezésnél fizetési igény megjelölése szükséges

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – BI tervező!