Magyar Posta Zrt. – Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő

Jánossomorja, Celldömölk, Nyírbátor, Ráckeresztúr

A Magyar Posta Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő
munkakörbe.

MunkakörBetanított egyesített kézbesítő-címközvetítő
Munkavégzés helyeAz ország több pontján (az aktuális lehetőségek a hirdetés alján találhatók).
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
– Hírlap előfizetések gyűjtése
– Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
– Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
Elvárások, szükséges kompetenciák– 8 általános iskolai végzettség
– Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
SorszámMunkavégzés helyeNapi munkaidő
1. 9241 Jánossomorja, Vasút utca 29. Teljes munkaidő (8 óra) – 07:40-től
2. 9500 Celldömölk, Dr. Géfin Lajos tér 14. Teljes munkaidő (8 óra) – 07:00-tól
3. 4301 Nyírbátor, Szabadság tér 3. Részmunkaidő (4 óra) – 09:00-tól
4. 2465 Ráckeresztúr, Ady Enre u. 22. Részmunkaidő (7 óra) – 06:30-tól

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és a választott település megjelölésével. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő!