Magyar Hallássérültek Sportszövetsége – referens

MUNKAKÖRreferens
VÁROSBudapest
MUNKAVÉGZÉS HELYEIstvánmezei út 1-3.
FELADATOKaz MHSSZ sportágaival, működésével kapcsolatos napi feladatok ellátása, a hazai és nemzetközi versenynevezések; a versenyeken való részvétel, felkészülés és utazás teljes körű megszervezése. Az iroda napi adminisztrációs feladatainak ellátása.
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

Elvárások:

-legalább középfokú végzettség

-valós angol nyelvtudás

-kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban

-Office programok ismerete és magas szintű használata

-elhivatottság

Előnyök:

-felsőfokú végzettség

– jelnyelv ismerete és használata

-sporttal való kapcsolat, sport területén szerzett munkatapasztalat

-hallássérültekkel való kapcsolat

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.06.28., vasárnap 20:00 óra

A pályázat tartalmazza a jelentkező önéletrajzát és egy rövid leírást arról, hogy miért tartja magát alkalmasnak a feladat ellátására.

A pályázat beadásának módja: kizárólag elektronikus úton, PDF formátumban kérjük megküldeni, fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Magyar Hallássérültek Sportszövetsége – referens!