Akadályugrás
LAVET Gyógyszeripari Kft. - minőségellenőrző analitikus
Kistarcsa
Munkakör
minőségellenőrző analitikus
Város
Kistarcsa
Munkavégzés helye
Kistarcsa, Batthyány u. 6.
Feladatok
a minőség-ellenőrző laboratóriumban folyó vizsgálatok végzése, kiértékelése, Kromatográfiás módszerek validálása, ehhez tartozó protokoll riport készítése, GMP előírásoknak megfelelő dokumentálás, OOS, deviációk és reklamációk kivizsgálásban való aktív részvétel
Elvárások, jelentkezés feltételei
Felsőfokú (MsC) végzettség; vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész szakirány; legalább középfokú (aktív) angol nyelvtudás; felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Munkaszerződés időtartama
határozatlan
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Az ideális jelölt:

Nyitott, kooperatív személyiség, jó kommunikációs képességgel. Hatékonyan teljesít csapatmunkában is, de képes az önálló munkavégzésre is.

Amit kínálnak:

Versenyképes juttatási csomag; korszerű munkakörülmények; munkába járás támogatása; cafeteria juttatás; erős csapatszellem, hosszú távú munkalehetőség, melyet jubileumi jutalommal honorálunk.

A pályázat benyújtásához motivációs levelet is vár az álláspályázatot kiíró cég.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja