Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Krupp és Társa (Príma) – Fornettis

Budapest, Zsámbék, Biatorbágy

A Krupp és Társa keresi új, siket és nagyothalló
munkatársait fornettis munkakörbe.

MunkakörFornettis
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóKrupp és Társa
Feladatok– fagyasztott pékáruk előkészítése, sütése
– termékek minőségének, és frissességének ellenőrzése
– árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
– a terület tisztántartása
– lejárati idők ellenőrzése
– ártáblák kihelyezése
Elvárások, a jelentkezés feltételei– barátságos és lelkes
– hajlandó tanulni
Amit kínálnak– bejelentett munkahely
– fejlődési és előre lépési lehetőség
– kiszámítható munkarend
– korrekt bérezés és béren kívüli juttatások
Munkaidő, munkarendMegegyezés szerint.
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Egyéb fontos információA tapasztalat nem elvárás, szívesen betanítják leendő kollégáikat.
Budapest, Fehérvári út
Budapest, Tétényi út
Zsámbék
Biatorbágy

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Príma – fornettis!