Krupp és Társa (Príma) – Adatrögzítő

Budapest és környéke

A Krupp és Társa keresi új, siket és nagyothalló
munkatársait adatrögzítő munkakörbe.

Munkaköradatatrögzítő
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóKrupp és Társa
Feladatok– Adatok átvitele papírformátumból számítógépes fájlokba vagy adatbázis-rendszerekbe (számlák, szállítólevelek)
– árellenőrzés (pricer használatával)
– NCR (önkiszolgáló kassza) használatának segítése
Elvárások, a jelentkezés feltételeiFelhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit kínálnak– versenyképes fizetés
– fix bejelentett munkaviszony
– rugalmas vezetőség
– szakmai fejlődés, személyes képzések kiemelt támogatása
– barátságos csapat
Munkaidő, munkarendNapi 4 vagy 8 óra (megegyezés szerint)
7:30-16:00 (4 órás munkavégzés esetén megegyezés szerint)
Alkalmazni kívánt személyek száma2 fő
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés

2045 Törökbálint, Nádasdy Tamás u. 2 – Törökbálint Príma
2040 Budaörs, Szabadság út 52-54 – Budaörs Príma
1013 Budapest, Krisztina krt. 37 – Déli Príma
2092 Budakeszi, Dózsa György tér 1/a – Dózsa Príma
2030 Érd, Bajcsi-Zs. u. 125-127 – Érd-Pára Príma
2030 Érd, Kálvin tér 1 – Érd-Kálvin
2071 Páty, Somogyi B. u. 3 – Páty Príma
1115 Budapest, Bartók B. u. 127-129 – Bartók Príma
2072 Zsámbék, Magyar u. 75 – Zsámbék Príma
2091 Etyek, Körpince u. 4 – Etyek Príma
2051 Biatorbágy, Csodaszarvas u. 2 – Bia Príma
1024 Budapest, Lövőház u.12-14 – Lövő Príma
1122 Budapest, Krisztina krt. 7 – Krisztina Príma
1118 Budapest, Gazdagréti tér 8 – Gazdagrét Príma
1116 Budapest, Fehérvári u. 192 – Fehérvári Príma
1119 Budapest, Tétényi út 63 – Tétényi Príma
1221 Budapest, Leányka u. 13 – Leányka Príma
2440 Százhalombatta, Damjanich u. 23 – Százhalombatta Príma
2089 Telki, Napsugár u. 2 – Telki Príma

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Príma – adatrögzítő, és írd meg, melyik munkavégzési hely lenne számodra megfelelő!