Krupp és Társa Kft. – pénztáros

Krupp és Társa Kft.

felvételt hirdet

pénztáros pozícióba.

A Krupp és Társa Kft. 100%-ban magyar tulajdonú cég. 1990 óta van jelen a kiskereskedelem piacán. Közel 800 fő munkatársunkkal azon fáradozunk, hogy 18 áruházunkban, 3 bisztrónkban, 3 pékségünkben és 1 cukrász üzemükben prémium minőségben, széles választékkal szolgáljuk ki vásárlóinkat.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEpénztáros
VÁROS Budapest, 12. kerület
MUNKAVÉGZÉS HELYE Krisztina körút 7.
FELADATOK– a vevő által a pénztárhoz vitt árut a blokkoláshoz előkészíti
– az áru bevételezése előtt meggyőződik a terméken feltüntetett ár helyességéről
– a készpénzes, hitelkártyás vagy bankkártyás fizetések lebonyolítása és ellenőrzése
– visszajáró pénz adása és nyugta kiállítása
– ha szükséges árufeltöltést végez, az árut rekeszekbe és polcokra rendezi, a polcokat feltölti
– segíti, kiszolgálja, illetve tájékoztatja a vevőket
– rendben és tisztán tartja a pénztár területét
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– szakirányú végzettség, képesítés előny
– hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat
– vásárló orientált beállítottság, udvariasság
MUNKAREND váltott műszak
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMA határozatlan
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA Heti 20-25-30-40 óra, hétfőtől vasárnapig,
FOGLALKOZTATÁS JELLEGEteljes vagy részmunkaidő
AMIT KÍNÁLUNK– hosszútávú, stabil munkalehetőség
– kiszámítható munkarend
– könnyen megközelíthető munkahely
VÁRHATÓ BRUTTÓ KERESETHeti 40 órás bruttó összesen: 264.500 Ft + nettó 29.200 Ft cafetéria
Heti 30 órás bruttó összesen: 198.375 Ft + nettó 29.200 Ft cafetéria
Heti 25 órás bruttó összesen: 165.313 Ft + nettó 29.200 Ft cafetéria
Heti 20 órás: bruttó összesen: 138.500 Ft (nincs cafetéria)
+ bejárás fizetése a törvényi szabályozásnak megfelelően)

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk!

Jelentkezés : az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Krupp és Társa Kft. – pénztáros – Budapest !