Krupp és Társa Kft. – pék

Krupp és Társa Kft.

felvételt hirdet

pék pozícióba

Krupp és Társa Kft. 100%-ban magyar tulajdonú cég. 1990 óta van jelen a kiskereskedelem piacán. Közel 800 fő munkatársunkkal azon fáradozunk, hogy 18 áruházunkban, 3 bisztrónkban, 3 pékségünkben és 1 cukrász üzemükben prémium minőségben, széles választékkal szolgáljuk ki vásárlóinkat.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEpék
VÁROSBiatorbágy
MUNKAVÉGZÉS HELYECsodaszarvas utca 2.
FELADATOK– a termelési vonalon betöltött posztja szerint az alapanyagok,
töltelékek előkészítése, tészta feldolgozása, késztermék előállítása a legjobb tudása alapján
– a tészta készítést a technológiában meghatározott módon betartja,
illetve az alapanyagot pontosan kiméri és az anyagnorma alapján használja fel
– megsüti a termékeket, és ellenőrzi azok minőségét
– megfelelően raktározza, és előkészíti a termékeket kiszállításra
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– szakirányú végzettség, képesítés szükséges
– pékségben szerzett legalább 3 év gyakorlat
– munkájára igényes
MUNKAREND váltott műszak
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMA határozatlan
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA Heti 40 óra, hétfőtől vasárnapig
FOGLALKOZTATÁS JELLEGEteljes vagy részmunkaidő
AMIT KÍNÁLUNK– hosszútávú, stabil munkalehetőség
– kiszámítható munkarend
– könnyen megközelíthető munkahely
– ha szükséges szállást is tudunk biztosítani

Jelentkezés : az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Krupp és Társa Kft. – pék – Biatorbágy!