Krupp és Társa Kft. – hentes

Krupp és Társa Kft.

felvételt hirdet

hentes pozícióba

Krupp és Társa Kft. 100%-ban magyar tulajdonú cég. 1990 óta van jelen a kiskereskedelem piacán. Közel 800 fő munkatársunkkal azon fáradozunk, hogy 18 áruházunkban, 3 bisztrónkban, 3 pékségünkben és 1 cukrász üzemükben prémium minőségben, széles választékkal szolgáljuk ki vásárlóinkat.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEhentes
VÁROSBiatorbágy
MUNKAVÉGZÉS HELYECsodaszarvas utca 2.
FELADATOK– vásárlók tájékoztatása és kiszolgálása
– termékek minőségének, és frissességének ellenőrzése
– félsertés – és marha bontás
– árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
– lejárati idők ellenőrzése
– ártáblák, vevőtájékoztató táblák kihelyezése
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– szakirányú végzettség, képesítés szükséges
– pékségben szerzett legalább 3 év gyakorlat
– munkájára igényes
MUNKAREND váltott műszak
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMA határozatlan
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA Heti 40 óra, hétfőtől vasárnapig
FOGLALKOZTATÁS JELLEGEteljes munkaidő
AMIT KÍNÁLUNK– hosszútávú, stabil munkalehetőség
– kiszámítható munkarend
– könnyen megközelíthető munkahely
– ha szükséges szállást is tudunk biztosítani

Jelentkezés : az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Krupp és Társa Kft. – hentes – Biatorbágy!