Krupp és Társa Kft. – adminisztrátor

Krupp és Társa Kft.

felvételt hirdet

adminisztrátor pozícióba

A Krupp és Társa Kft. 100%-ban magyar tulajdonú cég. 1990 óta van jelen a kiskereskedelem piacán. Közel 800 fő munkatársunkkal azon fáradozunk, hogy 18 áruházunkban, 3 bisztrónkban, 3 pékségünkben és 1 cukrász üzemükben prémium minőségben, széles választékkal szolgáljuk ki vásárlóinkat.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEadminisztrátor (pékség)
VÁROSÉrd
MUNKAVÉGZÉS HELYEBajcsy-Zsilinszky u. 125-127.
FELADATOK– beérkező rendelések összegyűjtése, táblázatkészítés
– napi, havi jelentések készítése
– munkaügyi adminisztratív feladatok, online munkaidő nyilvántartás naprakész vezetése
– SZIKE program használata, bevételezés, számlák előkészítése
– egyéb adminisztrációs feladatok
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– érettségi vagy szakközépiskola
– adminisztrációban szerzett tapasztalat
– ismerje és legyen gyakorlata a számítógép használatában
– MS Office felhasználói szintű ismerete (word, excel, outlook
MUNKAREND munkakezdés megegyezés szerint
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMA határozatlan
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA Heti 20, 25 vagy 30 óra, hétfőtől péntekig
FOGLALKOZTATÁS JELLEGEteljes vagy részmunkaidő
AMIT KÍNÁLUNK– hosszútávú, stabil munkalehetőség
– családias légkör
– könnyen megközelíthető munkahely
VÁRHATÓ BRUTTÓ KERESETHeti 30 órás bruttó összesen: 189.375 Ft + nettó 29.200 Ft cafetéria
Heti 25 órás bruttó összesen: 157.813 Ft + nettó 29.200 Ft cafetéria
Heti 20 órás: bruttó összesen: 127.500 Ft (nincs cafetéria)
+ bejárás fizetése a törvényi szabályozásnak megfelelően)

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várják!

Jelentkezés : az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Krupp és Társa Kft. – adminisztrátor – Érd!