Akadályugrás
Jelnyelvi tolmács és diszpécser munkatárs
Salgótarján
Munkakör
jelnyelvi tolmács és diszpécser
Város
Salgótarján
Munkavégzés helye
Bartók Béla út 10. 2./207-208.)
Feladatok
A kommunikáció akadálymentesítése a jelnyelvi tolmácsszolgálathoz forduló ügyfelek részére. A tolmácsrendelések kezelése, nyilvántartása, kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Elvárások, jelentkezés feltételei
versenyképes fizetés; cafeteria juttatások; helyi, szükség esetén helyközi utazási bérlet
Munkarend
részmunkaidő
Foglalkoztatás napi időtartama
napi 6 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Előnyt jelent:

  • Jelnyelvi tolmács végzettség vagy jelnyelvi tolmácsképzésben való jelenlegi részvétel
  • „Tolmácsolás siketvak személyek számára” című képzés elvégzését igazoló tanúsítvány megléte, vagy a Tolmácsolás siketvak személyeknek specializáció elvégzésének igazolása
  • Több tolmácsolási módszer ismerete és alkalmazása
  • Jelnyelvi tolmácsok országos névjegyzékében történt regisztráció

  • Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, melyben feltüntetésre kerül a bérigény
  • ormodi.robert@sinosz.hu e-mail címen
  • Jelentkezési határidő: 2019. december 8-án 24:00 óráig.

Visszajelzés a SINOSZ részéről:

Az állásinterjúra hívott jelentkezők esetében, a jelentkezési határidő leteltét követően.

Állásinterjú:

  • várható időpontja: 2019. december második hetében
  • Helye: SINOSZ Nógrád Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata, 3100 Salgótarján, Bartók Béla út 10. 2./207-208.

Munkakezdés időpontja: 2020. január

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004