iLogistic Kft. – Megrendelés-összekészítő/csomagoló

Biatorbágy

Az iLogistic Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársait
megrendelés-összekészítő/csomagoló munkakörbe.

MUNKAKÖRMegrendelés-összekészítő/csomagoló
MUNKAVÉGZÉS HELYEiLogistic Kft.
MUNKÁLTATÓiLogistic Kft.
FELADATOK– Webáruházakban leadott rendelések összekészítése, becsomagolása
– Beérkező termékek bevételezése
– Adminisztratív feladatok ellátása
– Munkakörnyezet rendben tartása
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– Hatékonyan, megbízhatóan dolgozik
– Igényes a munkájára
– Minimális számítógépes ismeretekkel rendelkezik
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA, MUNKARENDTeljes munkaidő (napi 8 óra) – 8.00-16.30
AMIT KÍNÁLNAK– Megegyezés szerinti bérezés
– Szabad hétvége
– Jogtisztán bejelentett bér
– Egy műszakos munkarend, napi 8 órában
– Kellemes munkahelyi légkör, összetartó csapat
– Közösségi helyiségek a munkahelyen: étkező és ingyen kávé
– Hosszú távú, stabil munkahely
– Előrelépési lehetőségek (nagyobb felelősség, kiemelt bérezés)
– Ingyenes parkolás
SZERZŐDÉS TÍPUSAHatározatlan idejű munkaszerződés
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA2-3 fő

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: iLogistic Kft. – csomagoló!