Hegyvidéki Ízlelő Étterem – ételfutár

Ízlelő Étterem

új munkatársat keres

ételfutár pozícióban

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSE ételfutár
VÁROSBudapest, 12. kerület
MUNKAVÉGZÉS HELYEBöszörményi út 23.
FELADATOK• összekészített rendelések kiszállítása
• termékminőség megőrzése a szállítás alatt
• a vásárlók udvarias és gyors kiszolgálása
• csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI• megváltozott munkaképességű vagy
• saját autód vagy robogód van
• jó helyismerettel rendelkezel
• precíz és megbízható vagy
• szereted az új kihívásokat
• szeretsz csapatban dolgozni
• szeretnél egy dinamikusan fejlődő társadalmi vállalkozás részese lenn
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMA határozatlan idejű
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA 4 óra
FOGLALKOZTATÁS JELLEGE részmunkaidő
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA 1 fő
AMIT KÍNÁLUNK• bejelentett, hosszú távú munka
• kedvezményes étkezés
• remek csapat, kiváló hangulat, csapatépítés
• egy jó ügy képviseletének lehetősége

Megváltozott munkaképességű munkavállaló jelentkezését várják!

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Hegyvidéki Ízlelő étterem  – ételfutár