HappyHelp Nonprofit Közhasznú Kft. – Junior UI/UX designer

MUNKAKÖRJunior UI/UX designer
VÁROSSzeged
MUNKAVÉGZÉS HELYEMérey utca 6/b
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

HappyHelp Nonprofit Közhasznú Kft. keresi designer munkatársát!

Feladatok:

• Fejlesztőcsapattal közös ötletelés

• Külső megrendelésre készülő mobil/web alkalmazások UI tervezése

• Külső megrendelésre készülő weboldalak UI tervezése

• Csapattal közös UX tervezés

• UX kutatás tervezésében részvétel

• Usability

• Accessibility

Elvárások:

• Igény a folyamatos tanulásra, új készségek elsajátítására; a legjobbnak lenni abban, amit csinálsz.

• Kreativitás

• Heti 20 óra munkavégzés

Amit kínálunk:

• Flexibilis időbeosztás igazodva az órarendedhez

• Támogató környezet, önálló csapat

• Szeged belvárosi iroda

• Kihívásokkal teli, változatos munkavégzés

• Fejlődési lehetőség

• Tapasztalatszerzési lehetőség: mobilapp, weboldal, webalkalmazás UI, UX, agilis fejlesztés területeken

Elsősorban megváltozott munkaképességű munkavállalót keresnek, de ha nem vagy az, viszont fogyatékossággal élő akkor is jelentkezhetsz.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: HappyHelp Nonprofit Közhasznú Kft. – Junior UI/UX designer!