Akadályugrás
Eurest Kft. - konyhai kisegítő
Szeged
Munkakör
konyhai kisegítő
Város
Szeged
Munkavégzés helye
PICK Szeged Szalámigyár és Húsüzem ZRt.
Feladatok
kiírja és ellenőrzi az étterem napi árajánlatát az ártáblákon; elvégzi a napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatokat; tálalás (pultból való kiszolgálás); tételesen beüti a pénztárgépbe a vásárolt termékeket; folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket; gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról
Elvárások, jelentkezés feltételei
érvényes negatív mellkas röntgen lelet; kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia; „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent
Munkarend
2 műszak: 10:00-14:00 és 16:00-20:00
Foglalkoztatás napi időtartama
4 óra (nincs hétvégi munkavégzés)
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várják!
Amit kínálnak:

•  Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás

• fizetett szabadság

• külön jutalmazzuk a megbízhatóságot, pontosságot

• munkaruha

• biztosítunk reggelit, ebédet, kávét és személyzeti védőitalt

• multinacionális, nagyvállalati környezet

• professzionális konyhatechnológia

• stabil, kiszámítható munkarend

• folyamatos szakmai kihívás

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004