Akadályugrás
Eurest Kft. - konyhai kisegítő
Kecskemét
Munkakör
konyhai kisegítő
Város
Kecskemét
Munkavégzés helye
Mercedes autógyár
Feladatok
hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása; melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése; mosogatás; konyha tisztán tartása, takarítás
Elvárások, jelentkezés feltételei
érvényes negatív mellkas röntgen lelet; kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia; „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent
Munkarend
2 műszak
Foglalkoztatás napi időtartama
4 vagy 8 óra (van hétvégi munkavégzés is)
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várják!

Amit kínálnak:
• teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• fizetett szabadság
• 30% műszakpótlék 18-06 óra közötti munkavégzés esetén
• külön jutalmazzuk a megbízhatóságot, pontosságot
• munkaruha
• biztosítanak reggelit, ebédet, kávét és személyzeti védőitalt
• multinacionális, nagyvállalati környezet
• professzionális konyhatechnológia
• stabil, kiszámítható munkarend
• folyamatos szakmai kihívás

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004