Akadályugrás
Eurest Kft - szakács
Budapest; Pécs
Munkakör
szakács
Város
Munkavégzés helye
Budapest: VIII. ker. kórházi főzőkonyha; SOTE Balassa utca; Pécs: Baranya megyei Kórház
Feladatok
ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján; tálalási feladatok ellátása; a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, követése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint; áru átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével; higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása; konyhai kisegítők munkájának irányítása, összehangolása.
Elvárások, jelentkezés feltételei
szakképzett; naprakész konyhatechnológia ismeretek, sütés, főzés, párolás, szeletelés (Rational kombi pároló-sütő napi szintű használata); érvényes negatív mellkas röntgen lelet; pontos, önálló, munkájára, önmagára és környezetére igényes; számítógépes is
Munkarend
állandó délelőtt
Foglalkoztatás napi időtartama
napi 8 óra, heti 5 munkanap,
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várják!

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja