Eurest Étteremüzemeltető Kft. – konyhai kisegítő

Az Eurest Étteremüzemeltető Kft. felvételt hirdet a következő pozícióban: konyhai kisegítő

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEkonyhai kisegítő
VÁROSKomárom
MUNKAVÉGZÉS HELYE Ipari park, Mylan gyár
FELADATOK• hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása, szendvicsek készítése,
• folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket,
• gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról,
• melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
• mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI• érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
• kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,
MUNKAREND 1 műszak (délelőtt)
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA 8 óra
FOGLALKOZTATÁS JELLEGE teljes munkaidő
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA 1 fő
AMIT KÍNÁLUNK• teljes bruttó béres bejelentés,
• Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
• fizetett szabadság,
• munkaruha,
• étkezést biztosítunk,
• professzionális konyhatechnológia,
• stabil, kiszámítható munkarend,
• folyamatos szakmai kihívás.

Megváltozott munkaképességű személy jelentkezését várják!

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Eurest Kft.
– konyhai kisegítő Komárom