Akadályugrás
Eurest Kft - csomagoló
Rácalmás; Budapest
Munkakör
szendvicselőkészítő/hidegkonyhai munkatárs/csomagoló
Város
Munkavégzés helye
Rácalmás: Hankook tér 1.; Budapest: SOTE Balassa utca
Feladatok
hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása; mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,
Elvárások, jelentkezés feltételei
érvényes negatív mellkasröntgen lelet; kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,
Munkarend
állandó délelőtt
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra (5.00-13.20-ig, vagy 7.00-15.20-ig), heti 5 nap, hétvégén is (folyamatos munkarend)
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várják!

Amit kínálnak:

•8 órás munka, fizetett szabadság,

• teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,

• munkaruha,

• külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,

• meleg ételt biztosítunk és személyzeti védőitalt,

• professzionális konyhatechnológia,

• stabil, kiszámítható munkarend,

• folyamatos szakmai kihívás,

• Pályakezdők, Nyugdíjas jelentkezőket is szívesen várják

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004