Eurest Étteremüzemeltető Kft. – Konyhai kisegítő

Az Eurest Étteremüzemeltető Kft. keresi 2 új munkatársát
konyhai kisegítő munkakörbe.

MUNKAKÖRKonyhai kisegítő
MUNKAVÉGZÉS HELYEMercedes gyár – 6000 Kecskemét, Mercedes út 1.
MUNKÁLTATÓEurest Étteremüzemeltető Kft.
FELADATOK– hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,
– melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
– mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,
– salátabárban lévő saláták készítése dobozolása klimatizált konyhai előkészítőben.
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEINegatív tűdőszűrő
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMARészmunkaidő, 6 óra (megbeszélés szerint 4 vagy 8 óra is megoldható)
MUNKARENDÁllandó délelőttös: 08:00-14:30, heti 5 nap, alkalmanként szombaton is
A SZERZŐDÉS TÍPUSAHatározatlan idejű munkaszerződés
AMIT KÍNÁLNAK– ingyenes étkezési lehetőség, reggeli, kávé,
– kedves figyelmes kollégák,
– kiváló minőségű munkaruha,
– stabil jövedelem – várható bruttó kereset: 180.000 Ft,
– heti munkabeosztás,
– tervezhető szabadság

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Eurest – Konyhai kisegítő!