Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Eurest Étteremüzemeltető Kft. – Konyhai kisegítő

Szeged

Az Eurest Étteremüzemeltető Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
konyhai kisegítő munkakörbe, Szegedre.

MUNKAKÖRKonyhai kisegítő
MUNKAVÉGZÉS HELYEEurest Pick Szeged (Szeged, Szabadkai út 18.)
MUNKÁLTATÓEurest Étteremüzemeltető Kft.
FELADATOKKonyhai takarítás, mosogatás, tálalás, egyéb helyiségek takarítása.
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEIÉrvényes tüdőszűrő, orvosi alkalmassági vizsgálat (a cég üzemorvosánál)
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMARészmunkaidő (4 óra)
MUNKARENDHétfőtől péntekig 9-13 vagy 10-14 vagy 16-20 beosztás szerint
A SZERZŐDÉS TÍPUSA6 hónapig határozott, utána határozatlan idejű munkaszerződés
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA2 fő
AMIT KÍNÁLNAK– napi egyszeri meleg étkezés
– munkaruha
– várható bruttó kereset: 100.000 Ft
– helyközi bérlet támogatása

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Eurest – Konyhai kisegítő (Szeged)!