Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Eurest Étteremüzemeltető Kft. – Fehér mosogató

Dunaharaszti

Az Eurest Étteremüzemeltető Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
fehér mosogató munkakörbe, Dunaharasztira.

MUNKAKÖRFehér mosogató
MUNKAVÉGZÉS HELYEEurest (Coca-Cola gyár) – 2330 Dunaharaszti, Némedi út 104.
MUNKÁLTATÓEurest Étteremüzemeltető Kft.
FELADATOK– Tányérok ,evőeszközök gépi és kézi mosogatása
– Fehér mosogató helyiség és a munkakörhöz kapcsolódó eszközök, gépek tisztán tartása
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– Hosszútávban gondolkodás
– Megbízhatóság,pontosság
– Önmagára és munkájára igényes
– Megváltozott munkaképességű / fogyatékossági támogatásban részesül
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMARészmunkaidő (napi 4 óra)
MUNKAREND1 műszakos munkarend (hétköznap 10.00-14.00)
A SZERZŐDÉS TÍPUSAhatározatlan idejű munkaszerződés
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő
AMIT KÍNÁLNAK– Stabil, bejelentett állás
– Napi 1x étkezés és védőital
– Munkaruha biztosítása
– Fiatalos, összetartó csapat és vezetőség
– Ingyenes céges buszjárat
– Várható bruttó kereset: 100.000 Ft

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Eurest – Dunaharaszti!