Eurest Étteremüzemeltető Kft. – fehér mosogató

Eurest Étteremüzemeltető Kft. keresi

fehér mosogató munkakörbe

siket vagy nagyothalló munkatársát

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEfehér mosogató
VÁROSDunaharaszti
MUNKAVÉGZÉS HELYECoca-Cola HBC Magyarország Kft. (Coca-Cola gyár), Eurest étterem, Némedi út 104.
FELADATOKfehér mosogatás, napi takarítási feladatokkal (hátsó pálya, valamint a fehér mosogató tisztán tartása)
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEIMegbízható személy legyél, aki hosszú távon el tudja képzelni, hogy ebben a munkakörben dolgozik.
MUNKARENDhétfőtől-péntekig
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMAhatározatlan
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMAnapi 6 óra, 8:00-tól 14:00 óráig vagy 9:00-től 15:00-ig
FOGLALKOZTATÁS JELLEGErészmunkaidő
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő
AMIT KÍNÁLUNKszemélyzeti étkezés (reggeli ebéd ital), munkaruha és egy fiatalos kedves csapat
VÁRHATÓ BRUTTÓ KERESETbruttó 125.500,- Ft

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be:
Eurest Étteremüzemeltető Kft. – fehér mosogató – Dunaharaszti