ENGIE Magyarország Kft. – Takarító

Budapest

Az ENGIE Magyarország Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű kollégáját
takarító munkakörbe.

MunkakörTakarító
Munkavégzés helye1191 Budapest, Üllői út 206.
MunkáltatóENGIE Magyarország Kft.
A cégrőlAz ENGIE Magyarország Kft. az EQUANS cégcsoport tagjaként az egyik vezető energetikai szolgáltatója és az épületgépészeti piac meghatározó szereplője Magyarországon.
Feladataid lesznek Napi feladatok az irodák, közlekedők, tárgyalók, mellékhelyiségek (WC-k, mosdók, zuhanyzó, öltöző), konyhák takarítása:
– szellőztetés,
– szemétkosarak, iratmegsemmisítők kiürítése, szemetes zacskók szükség szerinti cseréje
– íróasztalok, étkezőasztalok, munkalapok felületének letörlése,
– használt poharak, edények összeszedése a tárgyalóban; ajtókilincsek fertőtlenítése, szőnyegpadlók felporszívózása (legalább heti 3 alkalommal),
– keményburkolatú padlók tisztítószeres feltörlése,
– mosdókagylók, csapok fertőtlenítő tisztítása,
– tükrök letörlése; WC csészék, piszoárok belső fertőtlenítő tisztítása; WC deszkák fertőtlenítő letisztítása,
– ajtókilincsek és környékük fertőtlenítése, nedves ruhával való tisztítása,
– szennyes edények mosogatógépbe történő bepakolása, mosogatógép elindítás, tiszta edények szekrénybe pakolása,
– mosogatókban hagyott edények/evőeszközök elmosogatása, szekrénybe pakolása,
– mosogató, csaptelepek tisztítószeres (fertőtlenítő) tisztítása,
– elmenetelkor nyitott ablakok bezárása.

Ezenkívül heti és havi takarítási feladatokat is el kell látni.
Elvárások– legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
– legalább 8 általános iskolai végzettsége van,
– tisztaságszeretet, alapos és precíz munkavégzés
Foglalkoztatás jellegeRészmunkaidő (napi 4 óra)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. A tárgyba írd be:  ENGIE – takarító!