Akadályugrás
CREAM - eladó - raktáros
Budapest
Munkakör
Eladó – raktáros
Város
Budapest
Munkavégzés helye
Budapest
Feladatok
áru vállfázása, áru válogatása, termékek riasztózása (lopás elleni eszközzel ellátni a termékeket), szezonváltásnál a termékek elcsomagolásában segítség, főként kézzel végzett munka
Elvárások, jelentkezés feltételei
precíz, jó kézügyesség, minőségkontrollban (szakadás, varráshiba észrevétele) alapos
Munkarend
teljes- vagy részmunkaidő
Munkaszerződés időtartama
határozott idejű
Foglalkoztatás napi időtartama
4 vagy 8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
2 fő

Magyarország egyik piacvezető prémium kategóriás használt ruha üzleteibe a bolthálózat dinamikus fejlődése miatt siket és nagyothalló munkatársakat keresnek. Határozott személyiségű, lelkes, vevőközpontú hozzáállású, csapatban dolgozni szerető emberek jelentkezését várják.

Amit kínálnak:

  • stabil vállalati háttér és hosszú távú munkahely
  • piacképes bérezés
  • belső vásárlási kedvezmény
  • lendületes, dinamikus, összetartó csapat
  • kihívásokkal színesített, változatos munkanapok

További információ: https://www.creamhasznaltruha.hu/

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004