Down Alapítvány – könyvelő

MUNKAKÖRkönyvelő
VÁROSBudapest
MUNKAVÉGZÉS HELYE14. kerület, Amerikai út 14.
FELADATOKintézményi-csoportnyilvántartások rögzítése a könyvelésbe, főkönyvi egyezőségek ellenőrzése, bértételek online átvétele a könyvelésbe, az egyes bérelemek intézményekhez kapcsolódó elkülönített nyilvántartásának ellenőrzése, intézményekkel való kapcsolattartás, szükség esetén a nyilvántartási rendszerbe bevitt téves rögzítések feltárása, korrekciója, költségvetési és pályázati támogatások felhasználásának ellenőrzésekor és elszámolásakor aktív közreműködés, bizonylatok, szerződések, egyéb dokumentumok előkés
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEIközépfokú végzettség, könyvelési tapasztalat, nonprofit szervezetnél, Excel kezelés feltétel, precizitás, pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség
MUNKARENDMUNKAREND
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • szociális vagy oktatási intézmény gazdasági osztályán szerzett tapasztalat
  • könyvelő programok ismerete

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: Down Alapítvány – könyvelő!