Akadályugrás
Decathlon – targoncás raktáros
Hatvan
Munkakör
targoncás raktáros
Város
Hatvan
Munkavégzés helye
Ipari Park, Csányi út,
Munkarend
teljes munkaidő
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Magyarországon a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi mind a 24 áruházunkban, raktárunkban és központunkban: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

TARGONCÁS RAKTÁROS

Mindennapjaid során:

• áruházaink rendeléseinek előkészítésével hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét a lehető legtöbb ember számára,

• kézi - és gépi anyagmozgatás segítségével egyaránt,

• napi szintű leltározási folyamataink precíz elvégzésével megfelelő raktárkészletet biztosítasz,

• pontos munkavégzés érdekében folyamatosan kapcsolatot tartasz raktáros munkatársainkkal,

• ötleteid megosztásával hozzájárulsz raktárunk további fejlődéséhez.

Köztünk a helyed, ha:

• érvényes OKJ-s targoncavezetői engedéllyel rendelkezel (használt típusok: elektromos 3324, 3313, 3312)

• hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat

• felelősségteljeségeddel és megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat

• a szervezettség és precizitás jellemez

• szívesen végzel napi szinten ismétlődő munkafolyamatokat

• megtalálod a közös hangot mindenkivel

• szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében

• érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos” megoldások

• nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

Az egyik legjobb munkahelyen, az egyik legjobb csapatban:

• ötleteid, véleményed megosztásával segítheted logisztikai központunk működését, fejlődését,

• bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd bővítésével

• jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,

• mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,

• teljes munkaidőben bruttó 227 000 Ft alapbérben részesülsz

• 2 műszakban, heti 15,23,30 vagy 38 órás munkaidőben is dolgozhatsz, hétvégi munkavégzéssel

• napi rutinfeladataidat tablet segítségével láthatod el,

• világos raktárhelyiségben dolgozhatsz

biztosítjuk a bejárást céges járatainkkal ingyenesen:

Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,

Gödöllő–Aszód–Hatvan,

Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,

Salgótarján–Pásztó–Hatvan vonalon

• további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004