Decathlon – Targoncás logisztikai munkatárs

A Decathlon keresi új munkatársát
targoncás logisztikai munkatárs munkakörbe.

MunkakörTargoncás logisztikai munkatárs
Munkavégzés helyeHatvan
MunkáltatóDecathlon Hungary / Tízpróba Magyarország Kft.
FeladatokMindennapjaid során:
– áruházaink rendeléseinek előkészítésével hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét a lehető legtöbb ember számára,
– kézi – és gépi anyagmozgatás segítségével egyaránt,
– napi szintű leltározási folyamataink precíz elvégzésével megfelelő raktárkészletet biztosítasz,
– pontos munkavégzés érdekében folyamatosan kapcsolatot tartasz raktáros munkatársainkkal,
– ötleteid megosztásával hozzájárulsz raktárunk további fejlődéséhez.
ElvárásokKöztünk a helyed, ha:
– érvényes OKJ-s targoncavezetői engedéllyel rendelkezel (használt típusok: elektromos 3324, 3313, 3312),
– hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat,
– felelősségteljeségeddel és megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat,
– a szervezettség és precizitás jellemez,
– szívesen végzel napi szinten ismétlődő munkafolyamatokat,
– megtalálod a közös hangot mindenkivel,
– szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében,
– érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos”megoldások,
– nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy,
– hosszú távra tervezel.
Amit kínálunkAz egyik legjobb munkahelyen, az egyik legjobb csapatban:
– ötleteid, véleményed megosztásával segítheted logisztikai központunk működését, fejlődését,
– bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd bővítésével,
– jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
– mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
teljes munkaidőben bruttó  260 000 Ft alapbérben részesülsz,
2 műszakban, heti 37,5 órás munkaidőben dolgozhatsz, hétvégi munkavégzéssel,
– világos raktár helyiségben dolgozhatsz,
– további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra már 3 hónap alatt is.
Biztosítjuk a bejárást céges járatainkkal ingyenesen:
               -Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,
               -Gödöllő–Aszód–Hatvan,
               -Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,
               -Salgótarján–Pásztó–Hatvan vonalon
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (heti 37,5 óra)

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és sportod megadásával lehet. A tárgyba írd be:  Decathlon – targoncás logisztikai munkatárs!