Decathlon – Online logisztikai munkatárs

Hatvan

A Decathlon keresi új munkatársát
online logisztikai munkatárs munkakörbe.

MunkakörOnline logisztikai munkatárs
Munkavégzés helyeHatvan
MunkáltatóDecathlon Hungary / Tízpróba Magyarország Kft.
FeladatokMindennapjaid során:
2 műszakban, hétfőtől-vasárnapig, reggeli-, 6:00-14:00-ig, délutáni-, 14:00-22:00-ig tartó váltakozó beosztásban.
– Az országos szinten leadott online rendeléseket folyamatosan priorizálva és nyomon követve.
– Digitális felület segítségével felelsz a nagyobb termékek összeválogatásáért, pontos szortírozásáért, csomagolásáért.
– Segíted a csomagok eljutását áruházi átvételre és házhozszállításra a szállítmányok előkészítésével, rakodásával.
– Visszaküldött csomagok esetén elősegíted a pontos adminisztrációt és a pontos készletezést.
– Folyamatosan kapcsolatot tartasz a budaörsi ügyfélszolgálat munkatársaival.
– Csapatban végzett munkád során saját ötleteiddel, azok megvalósításával hozzájárulhatsz kitűzött gazdasági céljaink eléréséhez és hatékonyságunk növeléséhez.
ElvárásokKöztünk a helyed, ha:
– hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen sportolsz,
– felelősségteljességeddel és megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat,
– szívesen végzel napi szinten ismétlődő munkafolyamatokat
– jól átlátod a munkafolyamatokat, jól priorizálsz,
– megtalálod a közös hangot mindenkivel,
– szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében,
– érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos” megoldások,
– nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy ( 24.000 m² a raktár munkaterülete).
Előny, de nem feltétel– angol nyelvtudás,
– logisztikai tapasztalat,
– targoncás jogosítvány magasabb alapbérrel ( használt típusok: 3324, 3313, 3312).
Amit kínálunkAz egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:
heti 37,5 órában bruttó  240 000 Ft alapbérben részesülsz,
– nincs kötelező túlóra,
– bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karriercélod eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd bővítésével,
– jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
– mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
– napi rutinfeladataidat tablet segítségével láthatod el,
– világos raktárhelyiségben dolgozhatsz,
– további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra már 3 hónap alatt is.
biztosítjuk a bejárást céges járatainkkal ingyenesen:
            -Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,
            -Gödöllő–Aszód–Hatvan,
            -Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,
            -Salgótarján–Pásztó–Hatvan vonalon
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (heti 37,5 óra)

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és sportod megadásával lehet. A tárgyba írd be:  Decathlon – logisztikai munkatárs!